Notifikace dopravních nehod | Správa vozového parku | Trakm8

Domů » Správa vozového parku »

Notifikace dopravních nehod

Když dojde k nejhoršímu a jeden z vašich řidičů je účastníkem dopravní kolize, je nezbytné, abyste mohli plně pochopit okolnosti a postarat se o účastníky nehody. S naším oznámením o vzniku dopravní nehody (FNOL) a s údaji o nehodě, jste okamžitě informováni o každé srážce vašich vozů. Zjistíte, kde, kdy a jak se havárie odehrála, a můžete ve vteřině zareagovat.

Okamžitý přehled o nehodě Vám umožní zahájit taková opatření, která zamezí přerušení dodávek nebo pracovních činností. Tím předejdete prostojům a nespokojenosti zákazníků.

Zjistěte ještě dnes, co může vaše firma získat díky našemu oznámení pojistné události. Můžete nás kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře nebo nám zavolat na číslo +420 225 852 901


Vyplněním formuláře získáte vice informací:


Trakm8 Group vás chce čas od času kontaktovat a informovat vás o relevantních novinkách, produktech a aktualizacích služeb. S vašimi osobními údaji zacházíme opatrně a nebudeme je předávat třetím stranám pro marketingové účely. Pokud souhlasíte s tím, abychom vás případně kontaktovali dejte nám prosím vědět jakým způsobem toto můžeme udělat.

Budete se moci kdykoli odhlásit. Podrobnosti najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů