Management strojů a manipulační techniky | Automotive | Trakm8

Domů » Automotive »

Management strojů a manipulační techniky

Pomocí diagnostických údajů zjistíte, co přesně způsobuje poruchy u továrních zařízení, systémů pro výrobu energií nebo strojů.

Dodáváme výrobcům telematické technologie, které dokážou upozornit uživatele ještě předtím, než stroje kontrolované systémem CANbus postihne porucha nebo výpadek elektřiny. Varování přijde dříve, než operátoři strojů poruchu zjistí. Včasné upozornění na možné potíže umožňuje plánovat nutnou údržbu bez zbytečného narušení produktivity a efektivity.

Údržba strojů a zařízení se tak plně automatizuje. Uživatelé mohou nahrávat a aktualizovat záznamy o údržbě, z nichž vyplývá, který technik práci provedl, jakou činnost vykonal a za jak dlouho. Technici mohou tyto záznamy využívat k proaktivní údržbě zařízení během pravidelných obchůzek.

Zjistěte ještě dnes, co může vaše firma získat díky našemu řešení pro optimalizaci mobility. Můžete nás kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře nebo nám zavolat na číslo +420 225 852 901


Vyplněním formuláře získáte vice informací:


Trakm8 Group vás chce čas od času kontaktovat a informovat vás o relevantních novinkách, produktech a aktualizacích služeb. S vašimi osobními údaji zacházíme opatrně a nebudeme je předávat třetím stranám pro marketingové účely. Pokud souhlasíte s tím, abychom vás případně kontaktovali dejte nám prosím vědět jakým způsobem toto můžeme udělat.

Budete se moci kdykoli odhlásit. Podrobnosti najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů