Optimalizace

Energetika

Způsoby, kterými vyrábíme, ukládáme, získáváme a využíváme energii, se mění. Trakm8 je v tvorbě řešení pro tyto nové výzvy na špičce.

Optimalizace

Mobolita

Jsme přední uznávaný poskytovatel řešení pro chytrou mobilitu.

Nové způsoby používání automobilů jako sdílení a spolujízda narušují klasické vlastnictví automobilu. Stále častěji vnímáme mobilitu jako službu, kterou si objednáváme, ne jako výrobek, který musíme vlastnit.

Mobolita | Optimalizace | Trakm8

Optimalizace

Fleet a Logistika

Naše revoluční optimalizace trasy a plánovací algoritmy zjednodušují plánování dopravy a zvyšují efektivitu vozového parku. Díky snížení počtu ujetých kilometrů a vyššímu využití vozů jsme prokazatelně srazili provozní náklady až o 20 %. Úspory jsou výrazně vyšší než cena našeho softwaru, takže můžete těžit z rychlé návratnosti investice.

Fleet a Logistika | Optimalizace | Trakm8

Optimalizace

Plánování tras

Naši odborníci na modelování a plánování vám poradí se strategickými rozhodnutími a dlouhodobým plánováním. Zaměstnáváme specialisty na vývoj algoritmů, kteří dokážou přizpůsobit existující algoritmy vašim potřebám nebo vytvoří plán na míru přímo pro vaši společnost.

Plánování tras | Optimalizace | Trakm8

Optimalizace

Elektrická vozidla

Elektrické vozy mají obrovský dopad na celý obor firemních vozových parků. Jsme odborníci na plánování elektrifikace i na optimalizaci hybridních a plně elektrických vozů. Pomocí vyhodnocení údajů o vašem vozovém parku dokážeme posoudit, jak můžete nejlépe přistoupit ke změně a získat z nízkoemisních vozů co nejvíce.

Elektrická vozidla | Optimalizace | Trakm8


Vyplněním formuláře získáte vice informací:


Trakm8 Group vás chce čas od času kontaktovat a informovat vás o relevantních novinkách, produktech a aktualizacích služeb. S vašimi osobními údaji zacházíme opatrně a nebudeme je předávat třetím stranám pro marketingové účely. Pokud souhlasíte s tím, abychom vás případně kontaktovali dejte nám prosím vědět jakým způsobem toto můžeme udělat.

Budete se moci kdykoli odhlásit. Podrobnosti najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů