Energetika | Optimalizace | Trakm8

Domů » Optimalizace »

Energetika

Naše unikátní algoritmy už dokáží kontrolovat například dobíjení elektrických vozidel (EV) a instalaci solárních panelů na střechách. Podílíme se také na inovativních projektech, jako je využití baterií z EV k ukládání elektřiny pro firemní i veřejné budovy nebo přestavby EV na optimalizovaná zařízení, která přinášejí svým majitelům úspory.

Dokážeme přesně předvídat spotřebu energie na mnoha místech zároveň. Díky tomu umíme ušetřit peníze našich zákazníků velkoobchodním nákupem elektřiny nebo lepším využitím časových tarifů.

Spolupracujeme také s dodavateli energií na efektivnějším plánování sítí a dojednáváme rozšíření počtu dobíjecích stanic pro EV ve velkých městech.

Zjistěte ještě dnes, co může vaše firma získat díky našemu řešení pro optimalizaci využití energií. Můžete nás kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře nebo nám zavolat na číslo +420 225 852 901


Vyplněním formuláře získáte vice informací:


Trakm8 Group vás chce čas od času kontaktovat a informovat vás o relevantních novinkách, produktech a aktualizacích služeb. S vašimi osobními údaji zacházíme opatrně a nebudeme je předávat třetím stranám pro marketingové účely. Pokud souhlasíte s tím, abychom vás případně kontaktovali dejte nám prosím vědět jakým způsobem toto můžeme udělat.

Budete se moci kdykoli odhlásit. Podrobnosti najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů