Chování řidičů | Správa vozového parku | Trakm8

Domů » Správa vozového parku »

Chování řidičů

Řidičovo chování má neuvěřitelný vliv na snížení výdajů na palivo. Díky údajům o rychlosti, zrychlení, brzdění a zatáčení může správce vozového parku přesně určit, kde dochází k plýtvání. Odhalení nehospodárného stylu jízdy a řidičů, kteří často jezdí nesprávně, vám umožní nabídnout vhodný řidičský výcvik. Omezíte tím rizika, kterými nezodpovědní řidiči ohrožují vaše vozy i sami sebe a ostatní účastníky provozu.

Naše řešení pro dohled nad chováním řidičů zahrnuje instalaci panelu zpětné vazby (lightbar) v kabině vozu. Panel řidiče upozorňuje na nehospodárnou jízdu vizuálními a zvukovými signály. Nabádáním k úspornějšímu řízení může vaše firma ušetřit až 15 % nákladů na palivo.

Hospodárná jízda vede k bezpečnějšímu řízení. Podle neziskové organizace pro bezpečnost provozu RoSPA mohou firmy sledováním řidičů snížit nehodovost o jednu třetinu.

Zjistěte ještě dnes, co vaše firma může získat díky našim dohledovým řešením pro správu vozového parku. Můžete nás kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře nebo nám zavolat na číslo +420 225 852 901


Vyplněním formuláře získáte vice informací:


Trakm8 Group vás chce čas od času kontaktovat a informovat vás o relevantních novinkách, produktech a aktualizacích služeb. S vašimi osobními údaji zacházíme opatrně a nebudeme je předávat třetím stranám pro marketingové účely. Pokud souhlasíte s tím, abychom vás případně kontaktovali dejte nám prosím vědět jakým způsobem toto můžeme udělat.

Budete se moci kdykoli odhlásit. Podrobnosti najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů