Správa vozového parku

Sledování vozidel

Rozumějte každému pohybu svých vozů. Se sledováním vozidel od Trakm8 můžete monitorovat činnost vozového parku v reálném čase. Potřebujete poslat na zakázku zaměstnance, kteří se nachází nejblíže? Živé sledování polohy vozů a vyhodnocování dopravní situace pomáhá najít nejvhodnější způsob, jak splnit požadavky zákazníků.

Sledování vozidel | Správa vozového parku | Trakm8

Správa vozového parku

Sledování vozidel pro malé vozové parky

Telematika může pomoci i těm nejmenším skupinám vozů k efektivnějšímu provozu. Pokud vlastníte firmu se dvěma a více vozidly, můžete využít výhody Trakm8 Prime. Nabízíme "plug and play" řešení pro malé a střední vozové parky, které pomáhá snížit náklady na pohonné hmoty, předcházet poruchám a oddělit soukromé cesty od pracovních.

Sledování vozidel pro malé vozové parky | Správa vozového parku | Trakm8

Správa vozového parku

Palubní Kamery

Snižte počet nehod díky našim kamerovým systémům. Ať už se jedná o kamery umístěné na přístrojové desce, nebo multi-kamerové systémy, naše technologie vám poskytnou dostatečné důkazy při identifikaci pojistných podvodů a pomohou vám identifikovat viníky dopravních nehod tím, že odstraní sporné situace.

Palubní Kamery | Správa vozového parku | Trakm8

Správa vozového parku

Kamery integrované s telematikou

Chraňte se proti podvodným nehodám (crash for cash). Nabízíme firmám úplný sortiment vozových kamer a integrovaných kamerových telematických řešení. Ať už se jedná o přední nebo zadní kamery pro celý vozový park nebo multikamerová řešení pro zlepšení viditelnosti v nákladních automobilech, to vše naleznete na u nás na jendom místě..

Naše kamery RoadHawk jsou kromě full HD video a audio záznamů schopné zachytit také data z GPS a akceloremetrů. Tyto údaje poskytují nezvratné důkazy při dropravních nehodách.

Kamery integrované s telematikou | Správa vozového parku | Trakm8

Správa vozového parku

Chování řidičů

Víte, jak výkon vašich řidičů ovlivňuje spotřebu pohonných hmot ve vašem vozovém parku? S monitoringem chování řidičů od Trakm8 může vaše firma odhalit nehospodárný styl jízdy.

Sledování chování řidičů naším softwarem pomáhá kromě snížení spotřeby pohonných hmot také zamezit nebezpečnému stylu jízdy, který může ohrozit bezpečnost vašeho vozového parku a pověst celé firmy.

Chování řidičů | Správa vozového parku | Trakm8

Správa vozového parku

Sledování strojů a manipulační techniky

Nejen běžná vozidla mohou využívat výhod telematiky. Naše řešení pro sledování majetku mohou být nainstalována přímo u výrobce a jsou vhodná i pro výrobní provozy, čisticí zařízení, generátory a zemědělské stroje.

Sledování strojů a manipulační techniky | Správa vozového parku | Trakm8

Správa vozového parku

Sledování návěsů

Telematické sledování přívěsů je klíčové pro dopravce. Chybějící přívěsy a špatný poměr přívěsů a tahačů má velký dopad na možné zisky. Možnost stále sledovat vaše zařízení je proto nezbytným předpokladem k tomu, abyste mohli nabízet užitečné služby zákazníkům.

Sledování návěsů | Správa vozového parku | Trakm8

Správa vozového parku

Notifikace dopravních nehod

Dopravní nehody se stávají. Dokážeme sice významně snížit riziko, že vaše firemní vozy budou účastníky dopravní nehody, ale nemůžeme tomu zcela zabránit. V případě nehody naše sofistikované "Varování o vzniku dopravní nehody" (FNOL) a údaje o srážce umožní správci vozového parku pochopit události před a po kolizi. Zároveň pomůže přijmout správná opatření, abyste zabránili narušení svěho provozu.

Notifikace dopravních nehod | Správa vozového parku | Trakm8

Správa vozového parku

Diagnostika vozidel

S telematikou preventivní údržby předpovíte, kdy součástky ve voze selžou. Prostoje a z nich vyplývající ztráta produktivity mohou vést ke zpomalení nebo úplnému zrušení naplánovaných aktivit. Naše telematická řešení proto umožňují správcům vozového parku provádět preventivní údržbu díky okamžitému přístupu k diagnostice vozu.

Diagnostika vozidel | Správa vozového parku | Trakm8


Vyplněním formuláře získáte vice informací:


Trakm8 Group vás chce čas od času kontaktovat a informovat vás o relevantních novinkách, produktech a aktualizacích služeb. S vašimi osobními údaji zacházíme opatrně a nebudeme je předávat třetím stranám pro marketingové účely. Pokud souhlasíte s tím, abychom vás případně kontaktovali dejte nám prosím vědět jakým způsobem toto můžeme udělat.

Budete se moci kdykoli odhlásit. Podrobnosti najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů