Plánování tras | Optimalizace | Trakm8

Domů » Optimalizace »

Plánování tras

Náš konzultační tým využívá ověřené nástroje pro modelování situací, aby dokázal našim klientům zodpovědět klíčové otázky ohledně zvýšení efektivity. Mohou to být celofiremní cíle, jako je snížení, nebo rozšíření počtu poboček, změna složení vozového parku, plánování sítě nabíjecích stanic pro elektrické vozy nebo obnova místní energetické sítě.

Pracovali jsme na celé řadě projektů pro Energy Saving Trust, Innovate UK, Scottish Enterprise, Transport for London a mnoho soukromých firem včetně jedné z největších energetických společností na světě.

Zjistěte ještě dnes, co může vaše firma získat díky našemu řešení pro optimalizaci mobility. Můžete nás kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře nebo nám zavolat na číslo +420 225 852 901


Vyplněním formuláře získáte vice informací:


Trakm8 Group vás chce čas od času kontaktovat a informovat vás o relevantních novinkách, produktech a aktualizacích služeb. S vašimi osobními údaji zacházíme opatrně a nebudeme je předávat třetím stranám pro marketingové účely. Pokud souhlasíte s tím, abychom vás případně kontaktovali dejte nám prosím vědět jakým způsobem toto můžeme udělat.

Budete se moci kdykoli odhlásit. Podrobnosti najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů