Diagnostika vozidel | Správa vozového parku | Trakm8

Domů » Správa vozového parku »

Diagnostika vozidel

Neočekávané opravy jsou stresující a drahé, ale pro majitele vozového parku skoro nevyhnutelné. Naše telematická řešení pro preventivní údržbu pošlou zprávu, když firemní vůz potřebuje údržbu nebo u něj hrozí porucha. Naše algoritmy vám umožní předvídat poruchu u jednotlivých součástí vozu díky vzdálenému přístupu k diagnostickým kódům a upozorněním na stav baterie.

Včasné upozornění na nutnou údržbu vám dovolí naplánovat opravy včas, tj. než se objeví porucha, a v termínu, který nenaruší váš pracovní rozvrh. To zkracuje prostoje a snižuje náklady.

Zjistěte ještě dnes, co může vaše firma získat díky našemu řešení pro preventivní údržbu. Můžete nás kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře nebo nám zavolat na číslo +420 225 852 901


Vyplněním formuláře získáte vice informací:


Trakm8 Group vás chce čas od času kontaktovat a informovat vás o relevantních novinkách, produktech a aktualizacích služeb. S vašimi osobními údaji zacházíme opatrně a nebudeme je předávat třetím stranám pro marketingové účely. Pokud souhlasíte s tím, abychom vás případně kontaktovali dejte nám prosím vědět jakým způsobem toto můžeme udělat.

Budete se moci kdykoli odhlásit. Podrobnosti najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů