Mobility | Optimisation | Trakm8

Domů » Optimalizace »

Mobolita

S naším softwarem dokážete lépe analyzovat vozový park a najít argumenty pro nákup elektrických vozů. Jakmile jsou elektrické vozy součástí vozového parku, umíme optimalizovat jejich provoz ve smíšené flotile.

Naše algoritmy pro mobilitu pohánějí aplikace do mobilních telefonů, které opravdu propojují uživatele s místní dopravní infrastrukturou - a optimalizují každou cestu. Řešení pro inteligentní mobilitu jsou navržena, aby pomohla firmám učinit každou cestu firemním vozem pohodlnou a ohleduplnou k životnímu prostředí.

Nové technologie mění podobu efektivní dopravy. Maximalizováním kapacity vozidel a zvýšením odpovědnosti k životnímu prostředí se může změnit i vaše firma.

Zjistěte ještě dnes, co může vaše firma získat díky našemu řešení pro optimalizaci mobility. Můžete nás kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře nebo nám zavolat na číslo +420 225 852 901


Vyplněním formuláře získáte vice informací:


Trakm8 Group vás chce čas od času kontaktovat a informovat vás o relevantních novinkách, produktech a aktualizacích služeb. S vašimi osobními údaji zacházíme opatrně a nebudeme je předávat třetím stranám pro marketingové účely. Pokud souhlasíte s tím, abychom vás případně kontaktovali dejte nám prosím vědět jakým způsobem toto můžeme udělat.

Budete se moci kdykoli odhlásit. Podrobnosti najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů