Kamery integrované s telematikou | Správa vozového parku | Trakm8

Domů » Správa vozového parku »

Kamery integrované s telematikou

Kamery do vozů a multikamerové systémy RoadHawk od Trakm8 jsou nezbytným prostředkem ke snížení nehodovosti a omezení pojistných podvodů. Pomocí vysoce kvalitních video a audio nahrávek, GPS a G-Force údajů, si dokážete nehodu přehrát a analyzovat. Tím zjednodušíte proces nahlašování pojistných událostí a zvýšíte provozuschopnost vozového parku, protože snadno určíte viníka nehody.

Kromě rychlého vyřízení pojistných událostí jsou kamery RoadHawk také stále důležitější při výcviku řidičů. Propojením kamerových nahrávek a telematických údajů dokáže správce vozového parku určit, kteří řidiči potřebují výcvik, nebo nastavit výcvikové požadavky pro celou flotilu.

Se zlepšením viditelnosti se snižuje počet nehod. Naše multikamerové systémy umožňují namontovat na vozidlo až osm kamer. Představují praktické a cenově dostupné řešení stále se zvyšujících požadavků na dodržování pravidel a bezpečnost, protože zvyšují viditelnost zranitelných účastníků provozu, ostatních vozidel a zabezpečených nákladů.

Zjistěte ještě dnes, co vaše firma může získat díky našim integrovaným kamerovým telematickým řešením. Můžete nás kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře nebo volejte +420 225 852 901.


Vyplněním formuláře získáte vice informací:


Trakm8 Group vás chce čas od času kontaktovat a informovat vás o relevantních novinkách, produktech a aktualizacích služeb. S vašimi osobními údaji zacházíme opatrně a nebudeme je předávat třetím stranám pro marketingové účely. Pokud souhlasíte s tím, abychom vás případně kontaktovali dejte nám prosím vědět jakým způsobem toto můžeme udělat.

Budete se moci kdykoli odhlásit. Podrobnosti najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů