Sledování vozidel | Správa vozového parku | Trakm8

Domů » Správa vozového parku »

Sledování vozidel

Náš hardware je známý svou přesností. Naše zařízení pro vozidla poskytnou vaší firmě přesné údaje o poloze vozů, kdykoliv jsou v pohybu. Satelitní sledování vozidel si můžete nainstalovat buď svépomocí, nebo jsou vám k dispozici naši zkušení technici.

Gps sledování vozidel přesně odhadne dojezdPředstavte si, že každý vás vůz hlásí svou polohu v jednominutových intervalech, správce vozového parku je tak vždy informován o stavu vozidla. Díky tomu můžete poskytnout klientům přesný odhad dojezdu a upozornit na případná zpoždění, což má velký dopad na zákaznickou spokojenost. S námi naplno využijete výdobytků satelitního sledování.

K vašim službám jsou i on-line reporty včetně funkce zpětného přehrání cesty. Aplikace využívá metodu stopování ke zvýraznění minulých cest, ale také zjišťuje, jak se choval řidič během cesty (překročení rychlosti, přehnané brždění, apod.). Máte tak dokonalý přehled přímo ve vaší pracovně.

Dostanete audit sledování pohybu vozidelNáš portál sledování aut dokáže navíc vytvořit po každé cestě časový rozvrh, shrnutí údajů o cestě a detailní report o hospodárném stylu jízdy.

Zavolejte nám ještě dnes (tel. +420 225 852 901) a zjistíte, co může vaše firma získat díky našim řešením pro sledování vozů. Můžete nás také kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře.


Vyplněním formuláře získáte vice informací:


Trakm8 Group vás chce čas od času kontaktovat a informovat vás o relevantních novinkách, produktech a aktualizacích služeb. S vašimi osobními údaji zacházíme opatrně a nebudeme je předávat třetím stranám pro marketingové účely. Pokud souhlasíte s tím, abychom vás případně kontaktovali dejte nám prosím vědět jakým způsobem toto můžeme udělat.

Budete se moci kdykoli odhlásit. Podrobnosti najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů