Connected Car | Automotive | Trakm8

Domů » Automotive »

Connected Car

Naše řešení pro chytrá auta umožňuje výrobcům plnit požadavky zákazníků, protože naše technologie poskytuje nejspolehlivější údaje o vozidle.

Naše řešení pro chytrá auta umožňuje leasingovým společnostem načítat údaje z tachometru rovnou z přístrojové desky. Požadavky na servisní zásah přijdou přímo z vozidla namísto servisu podle počtu ujetých kilometrů. Řešení také upozorní uživatele na obnovu pojistky nebo připomene pravidelné prohlídky. To zjednodušuje administrativu a zajistí, že vozy vždy splňují zákonné požadavky.

Přístup k diagnostickým kódům poruch každého vozidla máte přes jednoduché webové rozhraní a mobilní aplikaci. Naše aplikace také zobrazí přesný stav nádrže a skutečnou spotřebu paliva na kilometr a upozorní, že je třeba vyčistit filtry pevných částic nebo doplnit AdBlue.

Zjistěte ještě dnes, co může vaše firma získat díky našemu řešení pro optimalizaci mobility. Můžete nás kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře nebo nám zavolat na číslo +420 225 852 901


Vyplněním formuláře získáte vice informací:


Trakm8 Group vás chce čas od času kontaktovat a informovat vás o relevantních novinkách, produktech a aktualizacích služeb. S vašimi osobními údaji zacházíme opatrně a nebudeme je předávat třetím stranám pro marketingové účely. Pokud souhlasíte s tím, abychom vás případně kontaktovali dejte nám prosím vědět jakým způsobem toto můžeme udělat.

Budete se moci kdykoli odhlásit. Podrobnosti najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů