Sledování návěsů | Správa vozového parku | Trakm8

Domů » Správa vozového parku »

Sledování návěsů

S naším telematickým řešením skončí nedostatečné využívání vašich přívěsů. Správci vozového parku a dopravci mohou pomocí GPS sledování v reálném čase pozorovat, kde se vozy přesně nacházejí a jakou ujely vzdálenost. Mohou také dohledat náhradní vůz, pokud je to potřeba. Detailní přehled o všech vozech zajistí, že firma dodrží pravidelné servisní prohlídky.

Můžete určit vybranou oblast, kde se vozy smějí pohybovat (geo-fencing). Uvidíte, když vůz opustí povolenou zónu a kdy dorazí na určené místo, což zamezuje neoprávněnému použití.

Sledovací jednotka je odolné zařízení napájené přes EBS systém a navržené tak, aby odolalo špatnému počasí a extrémním teplotám. Může také dodávat údaje do vašeho stávajícího systému pro správu vozidel.

Zjistěte ještě dnes, co může vaše firma získat díky našim řešením pro sledování vozidel. Můžete nás kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře nebo nám zavolat na číslo +420 225 852 901


Vyplněním formuláře získáte vice informací:


Trakm8 Group vás chce čas od času kontaktovat a informovat vás o relevantních novinkách, produktech a aktualizacích služeb. S vašimi osobními údaji zacházíme opatrně a nebudeme je předávat třetím stranám pro marketingové účely. Pokud souhlasíte s tím, abychom vás případně kontaktovali dejte nám prosím vědět jakým způsobem toto můžeme udělat.

Budete se moci kdykoli odhlásit. Podrobnosti najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů