Sledování přílušenství | Správa vozového parku | Trakm8

Domů » Správa vozového parku »

Sledování strojů a manipulační techniky

Krádeže a neoprávněná použití strojů a zařízení způsobují velké finanční ztráty. Trakm8 proto poskytuje kompletní přehled o tom, kde se zařízení nacházejí. Řešení také zašle výstražnou zprávu v případě neoprávněného užití zařízení, např. po pracovní době nebo při pohybu mimo určitou oblast.

Naše řešení pro sledování majetku nabízejí přístup k systému CANbus prostřednictvím telematických jednotek, a tím poskytují přehled o diagnostice zařízení. Pravidelné servisní prohlídky, včetně preventivní údržby, tak mohou být naplánovány včas před nuceným odstavením stroje.

Náš systém včasného varování dokáže zvýšit bezpečnost a ochranu zdraví na pracovišti. Pokud chodec vstoupí do vymezené zóny, systém upozorní obsluhu. Dokáže také generovat reporty pro každé jednotlivé zařízení a každého zaměstnance na pracovišti, takže usnadní vyhodnocování požadavků na školení a bezpečnostních incidentů.

Zjistěte ještě dnes, co vaše firma může získat díky našim řešením pro sledování majetku. Můžete nás kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře nebo nám zavolat na číslo +420 225 852 901.


Vyplněním formuláře získáte vice informací: