Elektrická vozidla | Optimalizace | Trakm8

Domů » Optimalizace »

Elektrická vozidla

Analyzováním historických údajů a expertních odhadů dokážeme spočítat, na kterých stávajících trasách je vhodné použít elektromobily a která vozidla nejlépe vyměnit za elektrická auta, dodávky nebo nákladní vozy. Přesné odhady úspor a snížení emisí dávají správcům vozového parku argumenty pro zavedení elektromobilů.

Naše algoritmy dokážou dokonce i přesně spočítat, jaký počet nabíjecích stanic budete na pracovišti potřebovat. Dodáme vám tak kompletní, přehlednou a jasnou nabídku na zavedení elektromobilů do vašeho vozového parku.

Když uvedete elektromobily do provozu, umíme optimalizovat jejich výkon v rámci vašeho vozového parku. Zajistíme nejlepší možnou návratnost investice dosažením maximálního počtu bezemisních kilometrů. Plánování trasy bere v úvahu faktory jako zatížení vozu, průměrnou rychlost, topografii vozovky, počasí a styl řízení. V kombinaci s Trakm8 telematikou dokážeme monitorovat nabití baterie a reagovat ihned na jakékoliv potíže – můžeme naplánovat i mimořádné dobití, pokud je třeba.

Zjistěte ještě dnes, co může vaše firma získat díky našemu řešení pro optimalizaci mobility. Můžete nás kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře nebo nám zavolat na číslo +420 225 852 901


Vyplněním formuláře získáte vice informací:


Trakm8 Group vás chce čas od času kontaktovat a informovat vás o relevantních novinkách, produktech a aktualizacích služeb. S vašimi osobními údaji zacházíme opatrně a nebudeme je předávat třetím stranám pro marketingové účely. Pokud souhlasíte s tím, abychom vás případně kontaktovali dejte nám prosím vědět jakým způsobem toto můžeme udělat.

Budete se moci kdykoli odhlásit. Podrobnosti najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů