Fleet a Logistika | Optimalizace | Trakm8

Domů » Optimalizace »

Fleet a Logistika

Základní software dokáže naplánovat pouze trasu jednotlivých vozů. Co ale říkáte na to, kdybyste si zařídili kompletní optimalizaci vozového parku se vším všudy? Náš software jde totiž mnohem dále; pomocí výkonných algoritmů naplánuje každý kilometr trasy a každý rozvrh vozu co nejefektivněji. Vytváří komplexní program pro desítky nákladních automobilů.

Jak optimalizovat vozový park


Máme rozsáhlé zkušenosti s propojováním se systémy jiných dodavatelů včetně administrativních programů nebo nástrojů pro správu vozového parku a telematiky. Vše je možné snadno propojit s našimi dalšími řešeními, což přináší ještě vyšší efektivitu a úspory. Nejste si jistí? Vyzkoušejte zdarma

Nabízíme vám možnost si zdarma a bez závazků vyzkoušet náš optimalizační software a porovnat si úspory, kterých může vaše firma dosáhnout. Srovnání vám ukáže reálné výhody, které optimalizace vozového parku přináší – a sníží rizikovost investice pro vaši společnost. Zavolejte nám ještě dnes (tel. +420 225 852 901) a zjistíte, co může vaše firma získat díky našemu řešení pro optimalizaci mobility. Můžete nás také kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře.


Vyplněním formuláře získáte vice informací:


Trakm8 Group vás chce čas od času kontaktovat a informovat vás o relevantních novinkách, produktech a aktualizacích služeb. S vašimi osobními údaji zacházíme opatrně a nebudeme je předávat třetím stranám pro marketingové účely. Pokud souhlasíte s tím, abychom vás případně kontaktovali dejte nám prosím vědět jakým způsobem toto můžeme udělat.

Budete se moci kdykoli odhlásit. Podrobnosti najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů